Ako môžete pomôcť

Tomíček je veľký bojovník a aj cez všetky negatívne prognózy nám denne robí radosť svojou vytrvalosťou a chuťou do života. Jeho pokroky hovoria za všetko . Nie je bohužiaľ v našich silách Tommymu zabezpečiť úhradu a doplatky všetkých vhodných pomôcok pre jeho motorický rozvoj a stimuláciu a hlavne rehabilitačných pobytov a špeciálnych podporných terapií, ktoré sú veľmi nákladné. Doteraz sme všetku starostlivosť, vrátane špeciálnych rehabilitačných pobytov a kúpeľov, hradili vždy z vlastných prostriedkov.

Podporiť Tommyho môžete:

 

Teraz zbierame prostriedky na neurorehabilitáciu vo vyhlásenom Adeli Centre v Piešťanoch, kde po osobnej konzultácii nám bola rehabilitácia odporučená s cieľom zmierniť následky ťažkého fyzického postihnutia. Cena za 2 - týždňový pobyt vychádza bez ubytovania a stravy okolo 3000 eur. A je doporučené, pobyt absolvovať niekoľkokrát do roka.

Viac o Adeli tu adeli-center.com/sk/neurorehabilitacia/rehabilitacia-pre-deti/ciele-rehabilitacie/

 

Na požiadanie všetkým, ktorí sa rozhodnete Tomička podporiť, vystavíme darovaciu zmluvu. Vzor darovacej zmluvy na vyžiadanie zašleme .

Vopred veľmi ďakujeme všetkým, ktorí Tomička akokoľvek podporia a pomôžu mu tak k dosiahnutiu jeho cieľa - žiť kvalitný život a zaradiť sa medzi svojich rovesníkov!

ĎAKUJEME z celého srdca !