Vitajte na našej stránke "Pomoc Tomíčkovi"

Ďakujeme, že ste navštívili naše stránky, ktoré sú venované nášmu milovanému synčekovi Tomíičkovi, ktorý sa narodil s vývojovým ochorením mozgu.

PROSÍME DARUJTE TOMMYMU 2% z Vašich daní, ktoré využijeme na rehabilitačné pobyty, pomôcky a podpôrné terapie. Všetky potrebné informácie nájdete tu.

Tomíček je veľký bojovník s obrovskou chuťou do života, ktorý nás naučil trpezlivosti, vážiť si jeden druhého a radovať sa z maličkostí. Slová zdravie, láska a rodina pre nás majú ďaleko hlbší význam, než doteraz.

Je to naše usmievavé slniečko, ktoré nám dáva silu nevzdávať sa a spoločne sa postaviť osudu

 

pre návštevníkov

  •      pre všetkých, ktorí by sa radi dozvedeli niečo viac o našej diagnóze, našich pokrokoch, absolvovaných terapiách, čo nám pomáha a všetkom, čo sa točí okolo nášho denného života
  •      pre všetkých potenciálnych darcov, firmy, nadácie, jednotlivcov, ktorí by nám chceli finančne prispieť na každodenný chod nášho života a absolvovaní špeciálnych terapií a kúpeľných pobytov či nákup zdravotných pomôcok
  •      pre tých rodičov, ktorí sa ocitnú v rovnakej alebo podobnej situácii ako my a hľadajú akékoľvek informácie, ktoré by im pomohli sa s novou situáciou vyrovnať a nájsť silu "nevzdať sa"

 

Ďakujeme všetkým ľuďom, ktorých zaujíma čo sa deje okolo nich. Ďakujeme, že ste s nami a pomáhate nám.

Novinky

Leták

02.12.2014 21:58
S pomocou nášho dobrého priateľa Dechťa sme urobili leták na oslovenie potenciálnych darcov 2% za...

Jeseň

24.09.2014 22:20
Po návrate z kúpeľov sme zaradili mezi terapie aj hipoterapiu, kam jazdíme 2x týždenne. Tommy si na...

kúpele Klimkovice ČR

31.08.2014 21:00
V auguste sme strávili mesiac v liečebných kúpeloch Klimkovice v ČR. Tommy sa za daný mesiac...
Záznamy: 16 - 18 zo 18
<< 1 | 2 | 3 | 4